Wildgranix 20 kg
Wildgranix 20 kg

Wildgranix jest sprawdzonym środkiem do odstraszania dzików, jeleni i saren w postaci granulatu. Skuteczny w miejscach, gdzie zwierzyna leśna nie boi się już ludzi czyli wokół domu, ogródków działkowych, w parkach, przy boiskach, lotniskach czy też na polach golfowych.

Wildgranix będzie działał tam, gdzie środki o innych zapachach przestały już działać.

Oprócz odstraszania dzików WILDGRANIX wprowadza do gleby korzystne pierwiastki, użyźniając ją.

W zależności od temperatury i wilgotności powietrza granule uwalniają różne zapachy, dzięki czemu zwierzyna nie przyzwyczai się do środka a tym samym Wildgranix  będzie dłużej skuteczny.


163,00 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
DOSTĘPNY

Opis

Zastosowanie :

Wildgranix można rozsypać na powierzchni gleby w postaci pasa ochronnego o szerokości 1,5 -2m. Rozsypywać można zarówno ręcznie jak i z zastosowaniem rozrzutników mechanicznych.  Zalecane stosowanie to od 2-3 kg na 100 m2.

Zabezpieczenie należy powtórzyć po 3-5 tygodni zależnie od warunków atmosferycznych.

Przy bardzo intensywnych i długotrwałych opadach należy ponowić dawkę środka odstraszającego.

Po niewielkich opadach deszczu WILDGRANIX nadal będzie działał gdyż wapno rozpuści się, a na powierzchni gleby powstanie powłoka imitująca zapachy drapieżników  ( naturalnych wrogów dzików, saren i jeleni).


Nie stosować w pobliżu miejsc wabienia zwierząt. Należy unikać jednoczesnego nanoszenia gnojówki.

Włąściwości:

Wildgranix nie jest preparatem toksycznym i nie niszczy mikroorganizmów glebowych. Mimo to preparat należy trzymać w bezpiecznej odległości od dzieci i zwierząt, a w przypadku kontaktu ze skórą miejsca te należy dokładnie umyć.

Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE