BioTec 5l odstraszacz dzikich zwierząt

BioTec 5l odstraszacz dzikich zwierząt

Środek odstraszający sarny, jelenie, bobry, dziki, lisy, kuny, zające. Sprawdzony preparat o wysokiej skuteczności. Posiada unikalny zapach, który zmienia się zależnie od temperatury i pory dnia, dzięki czemu zwierzyna leśna nie przyzwyczaja się.  Zapach instynktownie nieprzyjemny dla zwierzyny, imitujący woń drapieżników jest alternatywą do repelentów przypominających człowieka.

579,00 zł

(115,80 zł litr)

Dostawa w ciągu 2-3 dni robocze
DOSTĘPNY

Opis

 5 litrów środka BioTec wystarcza na zabezpieczenie ok. 33 kilometrów w linii prostej, zakładając użycie środka co 6 metrów.

Płyn posiada przyjemną dla człowieka woń, przypominającą zapach ...migdałów, dlatego można z powodzeniem stosować go w miejscach użyteczności publicznej takich jak boiska, skwery, place zabaw, cmentarze, parki, ogrody, posesje, pola golfowe, zakłady pracy.

Może być również alternatywą w przypadku konieczności zmiany repelentu, w szczególności opartych na bazie potu ludzkiego.

Praktyczne i skuteczne metody zastosowania preparatu BIOTEC przedstawi w tym -  linku    myśliwy oraz rolnik z dużym doświadczeniem w odstraszaniu dzikich zwierząt. GORĄCO POLECAM !!!

Dostępny również w opakowaniu 500 ml w cenie 83,90 zł

Charakterystyka :

Preparat nie jest toksyczny dla wód gruntowych - 100% biologicznie degradowalny.

WAŻNE ! Działanie odstraszające rozpoczyna się po upływie 8-10 godzin od zaaplikowania BioTec-u.

Czas działania środka odstraszającego to ok.10 dni ( bez opadów deszczu). Po intensywnych opadach deszczu należy powtórzyć  dozowanie. W celu ochrony preparatu przed deszczem można nakryć szmatki daszkiem, ta metoda wydłuży działanie środka zwłaszcza w okresie opadów.

Zastosowanie :

Na dziki BIOTEC należy zastosować poprzez spryskanie bezpośrednio podłoża jedną dawka z atomizera co ok. 6 do 10 metrów.

Na sarny, jelenie należy umieścić gałganki ( szmatki) na wysokości ok. 1 m. na paliku bądź żerdzi drewnianej.

Odległość między palikami to ok. od 6 - 10 metrów.

Szmatkę należy spryskać za pomocą aplikatora jeden raz, z  aplikatora wychodzi jednorazowo dawka 1,5 ml która jest wystarczająca do zabezpieczenia chronionego terenu. W celu ochrony preparatu przed deszczem można nakryć szmatki daszkiem, ta metoda wydłuży działanie środka zwłaszcza w okresie opadów.

Na bobry używamy BIOTEC bezpośrednio na drzewa co kilka metrów.

Na kuny spryskujemy miejsce ich legowiska wraz z nasączonymi szmatkami preparatem.

Na lisy można spryskać zarówno szmatki jak i drzewa na wysokości ok. 40 cm.

Na zające należy przygotować mieszankę w proporcji 1:100  z wapnem granulowanym (np.100ml BioTec na 10 kg wapna).Wapno wsypać do pojemnika  i spryskać aplikatorem równomiernie cały czas mieszając, aby wapno się nie zbryliło i nie rozpuściło. Gotowa mieszanka powinna być sypka a wapno powinno przyjąć całą dawkę preparatu. Tak przygotowany repelent  rozsypać w dawce 30-50gramów na 1 m2 w miejscach żerowania zajęcy.Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE