Anti- bissan 1l
Anti- bissan 1l

Środek do ODSTRASZANIA dzików, saren, jeleni, ślimaków, kretów oraz nornic  o długim czasie  działnia. Czas uwaniania Anti-bissanu nawet do 12 tygodni podczas bezdeszczowych dni. Po silnych opadach deszczu należy czynność aplikacji powtórzyć. Odstrasza zwierzynę, powstrzymuje przed ingerencją ślimaków i mrówek a do tego jest wydajny i przyjazny dla środowiska.

111,00 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
DOSTĘPNY

Opis

Anti-Bissan wypędza z pomieszczeń gospodarczych, inwentarskich, mieszkalnych, użyteczności publicznej, strychów, garaży i pojazdów. Chroni nasze posesje, sady oraz płody rolne.      

Właściwości :

Substancje zapachowe i biologicznie czynne zawarte w środku ANTI-BISSAN są odbierane przez układ nerwowy zwierząt jako obraz człowieka, powodując reakcję ucieczki.

Zastosowanie:

Nornice i krety: - nie rozcieńczony preparat wlewać do korytarzy lub opryskiwać kopce w stosunku 1 cz.preparatu: 2 cz. wody.

Kuny : stosuje się w pojazdach, na poddaszach i w pomieszczeniach gospodarczych. ANTI-BISSAN – em w postaci koncentratu nasączyć szmatkę oraz spryskać pomieszczenie w którym znajduje się legowisko kun.

Rolnictwo i leśnictwo: Preparat stosuje się w postaci oprysku, rozcieńczając na 1ha - 5l preparatu w 200-300 l wody. Nanosić na rośliny opryskiwaczem.                                                                                                                                                                                                                           Można też wokół uprawy utworzyć barierę zapachową w tym celu należy rozcieńczać 2l preparatu w 50 l wody i nanieść na pas o szerokości 2m.

 


Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE