Sznur hukowy ZIGI 1

Sznur hukowy ZIGI 1

Pirotechniczny odstraszacz ZIGI 1 jest stworzony by zmniejszyć maksymalnie szkody wyrządzone przez dziką zwierzynę. Wystrzał petard ma imitować strzał z broni palnej, tym samym płosząc zwierzynę z miejsc niepożądanych. Towar prosto od producenta. Przy zakupie większych ilości cena do uzgodnienia. Minimalna ilość zakupu to 10 szt.

Cena 19,99zł dotyczy zakupu 1 szt.

DOSTĘPNY DLA OSÓB KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 LAT !!!

19,99 zł

(19,99 zł szt.)

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
DOSTĘPNY

Opis

Pirotechniczny odstraszacz zwierzyny ZIGI 1 swoją skuteczność i efektywność zawdzięcza unikalnemu połączeniu użytych elementów. Podstawą działania odstraszacza są petardy hukowo-błyskowe. Dodatkowo wydziela się nieprzyjemny dla zwierzyny zapach. Dzięki nieregularnej częstotliwości odpalanych petard ( ok. 35-40 min.) zwierzyna nie przyzwyczaja się do wydawanego dźwięku.  Zalecane stosowanie w tubach ochronnych które zabezpieczają przed wilgocią i deszczem. Dzięki tubie regulowany jest czas spalania sznura.

Swoją skuteczność odstraszacz zawdzięcza również temu, że parametry odgłosu wystrzeliwanej petardy są bardzo zbliżone do parametrów strzału z broni palnej.

Skuteczność odstraszacza potwierdziła Stacja Badawcza Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu oraz wielu klientów którzy ponawiają zakupy w sklepie.

Produkt posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania oraz oznaczenie CE.

Czas działania ZIGI 1 w tubie to ok. 8-12 godz. Po kliknięciu w poniższy link można zobaczyć jak prawidłowo ustawić tubę wraz ze sznurem hukowym

instrukcja obsługi sznura hukowegoSzczegóły produktu

2022-06-08

PRODUKTY POWIĄZANE