Odstraszacz hukowy ZIGI 1
Odstraszacz hukowy ZIGI 1

Pirotechniczny odstraszacz ZIGI 1 jest stworzony by zmniejszyć maksymalnie szkody wyrządzone przez dziką zwierzynę. Wystrzał petard ma imitować strzał z broni palnej, tym samym płosząc zwierzynę z miejsc niepożądanych. Towar prosto od producenta. Przy zakupie większych ilości cena do uzgodnienia. Minimalna ilość zakupu to 10 szt.

DOSTĘPNY DLA OSÓB KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 LAT !!!

18,40 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Pirotechniczny odstraszacz zwierzyny ZIGI 1 swoją skuteczność i efektywność zawdzięcza unikalnemu połączeniu użytych elementów. Podstawą działania odstraszacza są petardy hukowo-błyskowe. Dodatkowo wydziela się nieprzyjemny dla zwierzyny zapach. Dzięki nieregularnej częstotliwości odpalanych petard ( ok. 35-40 min.) zwierzyna nie przyzwyczaja się do wydawanego dźwięku.  Zalecane stosowanie w tubach ochronnych które zabezpieczają przed wilgocią i deszczem. Dzięki tubie regulowany jest czas spalania sznura.

Swoją skuteczność odstraszacz zawdzięcza również temu, że parametry odgłosu wystrzeliwanej petardy są bardzo zbliżone do parametrów strzału z broni palnej.

Skuteczność odstraszacza potwierdziła Stacja Badawcza Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu oraz wielu klientów którzy ponawiają zakupy w sklepie.

Produkt posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania oraz oznaczenie CE.

Czas działania ZIGI 1 w tubie to ok. 8-12 godz. Po kliknięciu w poniższy link można zobaczyć jak prawidłowo ustawić tubę wraz ze sznurem hukowym

instrukcja obsługi sznura hukowegoSzczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE