Wildgranix 3,5 kg
Wildgranix 3,5 kg

Wildgranix jest sprawdzonym środkiem do odstraszania dzików, jeleni i saren w postaci granulatu. Skuteczny w miejscach, gdzie zwierzyna leśna nie boi się już ludzi czyli wokół domu, ogródków działkowych, w parkach, przy boiskach, lotniskach czy też na polach golfowych. Stosowany w powodzeniem przez rolników przy zasiewach.

Wildgranix będzie działał tam, gdzie środki o innych zapachach przestały już działać.

Oprócz odstraszania dzików WILDGRANIX wprowadza do gleby korzystne pierwiastki, użyźniając ją.

W zależności od temperatury i wilgotności powietrza granule uwalniają różne zapachy, dzięki czemu zwierzyna nie przyzwyczai się do środka a tym samym Wildgranix  będzie dłużej skuteczny.

TOWAR PROSTO OD PRODUCENTA !!!

45,00 zł

(13,71 zł kilogram)

Produkt dostępny w czasie
DOSTĘPNY

Opis

Zastosowanie :

Wildgranix można rozsypać na powierzchni gleby w postaci pasa ochronnego o szerokości 1-2m. Rozsypywać można zarówno ręcznie jak i z zastosowaniem rozrzutników mechanicznych.  Zalecane stosowanie to od 2-3 kg na 100 m2. Zabezpieczenie należy powtórzyć po 3-5 tygodni zależnie od warunków atmosferycznych.  Nie stosować w pobliżu miejsc wabienia zwierząt. Należy unikać jednoczesnego nanoszenia gnojówki.

Włąściwości:

Wildgranix nie jest preparatem toksycznym i nie niszczy mikroorganizmów glebowych. Mimo to preparat należy trzymać w bezpiecznej odległości od dzieci i zwierząt, a w przypadku kontaktu ze skórą miejsca te należy dokładnie umyć. Wildrgranix  jest doskonałym preparatem do ochrony łąk, pól golfowych, zieleni miejskiej, parków , zieleni przy drogach i autostradach, lotnisk oraz boisk.Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE