Podręczna lampa biobójcza UVC 253,7nm

Podręczna lampa biobójcza UVC 253,7nm

Biobójcza- antywirusowa, przenośna lampa UV-C 253,7nm skutecznie eliminuje bakterie, wirusy, roztocza czy nawet pleśń. Dzięki niej można odkażać dom, samochód bądż przedmioty codziennego użytku bez użycia płynnych środków chemicznych! ZABIJA 99,9 % WIRUSÓW !!!

Teleskopowa lampa dzięki małym rozmiarom pozwala na umieszczenie jej w torebce , w spodniach oraz przemieszczać lampę po domu czy zabierać ją do pracy.

Bardzo łatwa w użyciu, wystarczy wysunąć lampę oraz przytrzymać przycisk dotykowy przez 3 sekundy, aby wyłączyć należy ponownie dotkąć górę lampy przez sekundę. Lampa wyłącza się automatycznie po 2 min. czyli po jednym inerwale niezbędnym do bezpiecznego zdezynfekowania przedmiotu. W celu jej dalszego użytkowania należy ją ponownie włączyć.

149,00 zł
Produkt dostępny w czasie
DOSTĘPNY

Opis

Zastosowanie:

do dezynfekcji , sterylizacji np. ubrań, telefonów, kalkulatorów, laptopów, masek, szczoteczek do zębów, pędzli do makijażu, desek toaletowych, wody, żywności, powierzchni trudno dostępnych.

Doskonała w podróży! Usuwa bakterie E. coli, USUWA DROBNOUSTROJE POWODUJĄCE INFEKCJE, PRZEZIĘBIENIA, ASTMĘ czy REAKCJE ALERGICZNE !!!

Efektywny czas sterylizacji:

po włączeniu przenośnej lampy biobójczej moc promieniowania wynosi 300 uW/cm2 w trakcie naświetlania odkażania powierzchni z małej odległości dawka promieniowania jest bliska 100,000uW.s/cm2. Naświetlenie powierzchni przedmiotu z małej odległości przez 2 minuty zabija bakterie I wirusy.

Ładowanie:

poprzez port USB : L 5V 1A Moc : 1W

Czas pracy : 45 razy po 2 min. ( 90 minut),

Moc promieniowania : > 300uw/cm2 ( odległości 5 cm; długość fali 253,7nm).

Produkt ten posiada funkcję szybkiego ładowania. Może być ładowany przez podłączenie kabla USB do portu ładowania ( 3) w obudowie. Zabrania sIę używania lampy w trakcie ładowania .

W trakcie ładowania wskaźnik ładowania (2) pali się na czerwono, gaśnie po naładowaniu.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI :

1.Należy utrzymywać powierzchnię emitera UV (4) w czystości. Raz w tygodniu należy wycierać ją gazą z alkoholem, w przypadku stwierdzenia pyłu lub innych zabrudzeń na powierzchni niezwłocznie je usunąć.

2.W trakcie prowadzenia dezynfekcji z użyciem światła UV, należy upewnić się, że naświetlana powierzchnia jest wystawiona na bezpośrednie działanie światła UV przez co najmniej 2 min.

Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE