BioTec 500 ml. odstraszacz dzikich zwierząt

BioTec 500 ml. odstraszacz dzikich zwierząt

Środek odstraszający sarny, jelenie, bobry, dziki, lisy, kuny, zające.

Sprawdzony preparat przez rolników, myśliwych przy uprawach. Stosowany również w miastach przy posesjach, cmentarzach, zakładach pracy, ogródkach działkowych, polach golfowych czy boiskach.

Posiada unikalny zapach, który zmienia się zależnie od temperatury i pory dnia, dzięki czemu dziki nie przyzwyczajają się do zapachu co zwiększa jego skuteczność.

BioTec pachnie instynktownie nieprzyjemnie dla zwierzyny gdyż imituje zapach drapieżników, co daje zwierzynie leśnej impuls do ucieczki.

83,90 zł

(167,80 zł litr)

Produkt dostępny w czasie
DOSTĘPNY

Opis

 Butelka BioTec 500 ml wystarcza na zabezpieczenie terenu ok. 3 kilometrów w linii prostej.

Płyn posiada przyjemną dla człowieka woń, przypominającą zapach ...migdałów, dlatego można z powodzeniem stosować go w miejscach użyteczności publicznej takich jak boiska, skwery, place zabaw, cmentarze, parki, ogrody, posesje, pola golfowe, zakłady pracy.

Może być również alternatywą w przypadku konieczności zmiany repelentu, w szczególności opartych na bazie potu ludzkiego.

Praktyczne i skuteczne metody zastosowania preparatu BioTec przedstawi w tym -  linku    myśliwy oraz rolnik z dużym doświadczeniem w odstraszaniu dzikich zwierząt. GORĄCO POLECAM !!!

BioTec dostępny również w bańce 5l w cenie 579,00 zł.

Charakterystyka :

Preparat nie jest toksyczny dla wód gruntowych - 100% biologicznie degradowalny.

UWAGA! Działanie odstraszające rozpoczyna się po upływie 8-10 godzin od zaaplikowania BioTec-u.

Czas działania środka odstraszającego to ok. 10 dni ( bez opadów deszczu). Po intensywnych opadach deszczu czynność należy  powtórzyć. W celu ochrony preparatu przed deszczem można nakryć szmatki daszkiem, ta metoda wydłuży działanie środka zwłaszcza w okresie opadów.

Zastosowanie :

Na dziki  preparat należy zastosować poprzez spryskanie bezpośrednio podłoża jedną dawką z atomizera lub nanieść preparat na szmatkę na wysokości ok.60 cm w odległości co 6-10 metrów.

Na sarny, jelenie należy umieścić gałganki ( szmatki) na wysokości ok. 1 m. na paliku bądź żerdzi drewnianej.Odległość między palikami od 6- 10  metrów.Szmatkę należy spryskać za pomocą aplikatora jeden raz, z  aplikatora wychodzi jednorazowo dawka 1,5 ml która jest wystarczająca do zabezpieczenia. Można też użyć preparatu bezpośrednio na drzewa lub krzaki.

Na bobry używamy BioTec bezpośrednio na drzewa co kilka metrów.

Na kuny spryskujemy miejsce ich legowiska wraz z nasączonymi szmatkami preparatem.

Na lisy można spryskać zarówno szmatki jak i drzewa na wysokości ok. 40 cm.

Na zające należy przygotować mieszankę w proporcji 1:100  z wapnem granulowanym (np.100ml BioTec na 10 kg wapna). Wapno wsypać do pojemnika  i spryskać aplikatorem równomiernie cały czas mieszając aby wapno się nie zbryliło i nie rozpuściło. Gotowa mieszanka powinna być sypka a wapno powinno przyjąć całą dawkę preparatu. Tak przygotowany repelent  rozsypać w dawce 30-50gramów na 1 m2 w miejscach żerowania zajęcy.Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE