Pastorał Viper -Flex Styx Elite
Pastorał Viper -Flex Styx Elite

Viper-Flex® Styx Elite obsługiwany jest jedną ręką. Uchwyt z boku kijów fotograficznych umożliwia rozłożenie pałeczek fotografujących za pomocą dłoni z przodu, gotowej do fotografowania.

980,00 zł
Produkt dostępny w czasie
DOSTĘPNY

Opis

 Rękojeść można przesunąć na prawą stronę, dopasowując w ten sposób strzelanki, strzelając z lewego ramienia.     W obu górnych sekcjach znajduje się wbudowana przekładnia, która zapewnia, że ​​są zawsze w tej samej pozycji względem kąta rozwarcia nóg. (jak kompas). Dzięki temu systemowi możliwe jest rozłożenie nóg na normalną wysokość fotografowania, jeśli chwycisz za uchwyt z boku i wokół lewej pary nóg i uniesiesz patyki z ziemi. Ściśnij uchwyt. Jeśli potrzebujesz trochę większego lub niższego odpoczynku, ze względu na charakter terenu, możesz po prostu dostroić się, chwytając jedną nogę i dostosowując kąt rozrzutu. Jeśli chcesz użyć drążka do pozycji siedzącej lub klęczącej, po prostu skróć nogi i rozłóż je pod odpowiednim kątem.     Gumowe nóżki Viper-Flex® Styx Elite są również nowe. Są one przeznaczone do stosowania na twardych, gładszych powierzchniach, do "gryzienia" w ziemię pod większym kątem rozrzutu, a także do bieżnika na miękkich powierzchniach.     Szeroka kołyska, tradycyjnie z przodu została poszerzona, dzięki czemu można teraz pokryc większą powierzchnię bez konieczności przesuwania drążka.     Widelec, który wcześniej był przeznaczony tylko do podparcia tylnej części, został teraz otwarty i wyposażony w pełną gumową powłokę na powierzchniach. W rezultacie Viper-Flex® Styx Elite może być teraz używany w obu kierunkach. Widelec może teraz podtrzymywać przednie zapasy, a regulację boczną można wykonać w taki sam sposób, jak przy użyciu dwójnóg na karabinie.     Górny sworzeń blokujący, który utrzymuje nogi, został teraz zintegrowany z górną częścią i teraz wykonany z gumy. Zapewnia to cichszą pracę pałeczek.

Dane techniczne produktu dla Viper-Flex® Styx Elite- Odpowiedni dla strzelanek o wielkości 1,20 - 2,10 m - Najkrótsza długość (po złożeniu) 112 cm - Łatwa i szybka regulacja do żądanej wysokości - Masa 1100 g - Wykonane z czarnego anodyzowanego aluminium - Może być transportowany w pistolecie obok broni - Uchwyty klipsowe dołączone do dostawy Producent VIPER - FLEX / Made in EU Produkt chroniony patentem

Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE